DrupalCamp 2018
admin / 17.05.2018

DrupalCamp Poland, największa w Polsce konferencja o systemie CMS Drupal 8

9 i 10 czerwca we Wrocławiu spotkają się specjaliści od Drupala z całego świata. 
Przez dwa dni w dwóch salach odbędzie się 22 wykładów, z czego 16 w języku angielskim. W niedzielę, w cenie biletu będą warsztaty z podstaw administracji i programowania w Drupalu 8. 

Nie tylko Drupal w programie

Program konferencji to nie tylko Drupal 8. Uczestnicy znajdą także tematy powiązane z Drupalem, jak React, Angular, SaaS. Pojawią się też tematy dotyczące marketingu i biznesu internetowego. Będzie można zobaczyć jak połączyć asystenta głosowego Alexa od Amazon z Drupalem. Zapowiada się bardzo ciekawa konferencja i bardzo duża dawka wiedzy w ciągu dwóch dni!

Integracja

W sobotę wieczorem odbędzie się impreza integracyjna. Można wypić dobre piwo i porozmawiać z innymi uczestnikami konferencji.

Koszulka i obiad

Każdy z uczestników otrzyma unikalną koszulkę oraz zestaw gadżetów od organizatorów i sponsorów. W czasie konferencji uczestnicy mają zapewniony obiad oraz przerwy kawowe. 

Zwiedzanie Wrocławia

Dla tych co nie byli we Wrocławiu, to też okazja aby zwiedzić miasto w ciepły czerwcowy weekend. A jest co zwiedzać, w końcu Wrocław został wybrany jako “ European Best Destination of 2018”. Na stronie https://visitwroclaw.eu jest ogromna lista miejsc do zobaczenia we Wrocławiu.

Rejestracja

Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona. Zostało już niewiele biletów. Jeśli interesujesz się Drupalem lub chcesz w krótkim czasie dowiedzieć się jak rozpocząć z nim pracę to tak konferencja jest dla Ciebie.
Szczegółowy program oraz rejestracja jest na oficjanlnej stronie konferencji https://drupalcamp.pl

Sponsor

Głównym sponsorem konferencji jest firma Droptica specjalizująca się w tworzeniu dużych serwisów i aplikacji webowych z użyciem Drupala, Symfony i Reacta.