Prelegenci DrupalCamp
admin / 17.05.2018

Ogłaszamy pierwszych prelegentów

Jeffrey A. "jam" McGuire - przez wiele lat pracował w Acquia, gdzie intensywnie promował Drupala publikując setki artykułów, wideo i innych materiałów o Drupalu. Obecnie partner w Open Strategy Partners. Ma ogromną wiedzę o Drupalu z punktu widzenia biznesu. 
 
Christian Fritsch - członek zespołu developerów projektu Thunder (www.thunder.org), Senior Software Developer w Burda Magazine Holding GmbH. Christian opowie o budowaniu serwisów internetowych na bazie ThunderCMS od strony developera.


Jaap Jan KosterMieszko Czyzyk - przedstawiciele firmy GoalGorilla, pracują nad rozwojem dystrybucji drupalowej OpenSocial. 


Mariusz Gil - bardzo znany specjalista w świecie PHP.  Związany z IT od kilkunastu lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z budową skalowalnych i wydajnych rozwiązań webowych, zarówno od strony architektury aplikacji jak i infrastruktury serwerowej. 


Maciej Łukiański - ma ponad 9 lat doświadczenia z Drupalem. Zna bardzo dobrze Drupala 6, 7 i 8. Pracował nad ponad setką serwisów internetowych zbudowanych o Drupala. Swoją ogromną wiedzą podzieli się w czasie konferencji DrupalCamp. 


A to dopiero początek prelegentów z najwyższej półki, których będziesz mógł wysłuchać na konferencji i porozmawiać z nimi na DrupalParty!